Samsung prezentuje Hybrydę ATIV Q

Fot. Samsung prezentuje Hybrydę ATIV Q

Samsung na konferencji w Londynie zaprezentował 2 nowe urządzania hybrydę ATIV Q wraz z tablet ATIV Tab 3 z systemem Windows.

Nowa hybryda mimo swojego wyświetlacza 13 calowego jest poręcznym urządzeniem o wysokiej  rozdzielczości aż 3200 x 1800 pikseli. Dzięki zastosowaniu dwóch systemów możemy bez problemowo przechodzić z Windowsa do androida i uruchamiać aplikacje pisane ściśle pod tą platformę. Jest to duże udogodnienie ponieważ wiele aplikacji wciąż nie została stworzonych pod platformę Windows.

 

Urządzenie  jest wyposażone w przednią kamerę, 4GB pamięci RAM, port USB 3.0 oraz USB 2.0 wyjście micro HDMI, złącze RJ45, czytnik kart microSD. Jedno ładowanie pozwoli się nam cieszyć ciągła praca urządzenia aż przez 9 godzin.

 

Samsung ATIV Tab 3 ma standardowo 10,1- calowy wyświetlacz, pracujący pod kontrolą systemu Windows 8. Jego grubość to zaledwie 8,2 mm i jak zapewnia producent jest najcięższym tabletem na rynku.

 

W środku możemy zastać  procesor Intel ATOM Z2760, wyświetlacz o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli oraz 2 GB pamięci RAM. Po pełnym naładowaniu baterii urządzenia działa do 10 godzin.

Podobne tech nowinki

Komentarze