Podsumowanie największych targów sprzętu użytkowego – IFA 2013

Fot. Podsumowanie największych targów sprzętu użytkowego – IFA 2013


IFA 2013 to największe targi sprzętu użytkowego, które jak co roku odbywają się w Berlinie.
Tegoroczne wydarzenie przyciągało wielu amatorów sprzętu elektronicznego, a ja postarałem się zebrać najważniejsze urządzenia zaprezentowane na IFA. Ostatnie dni targów przyćmiła konferencja Apple na której zaprezentowano 2 nowe urządzenia iPhone 5S oraz iPhone 5C ( iPhone 5C to nic innego jak stary iPhone 5 zamknięty w plastikowej obudowie).

Wróćmy jednak do Berlina. W tym roku największa furorę zrobił Samsung, Sony oraz LG.
Samsung Note 3 czyli następca kultowej serii Note oraz jego większy brat Note 10,1 „2014 edition", a także zegarek Samsaung Galaxy Gear. Wszystko to zaprezentował Samsung tuż przed samymi targami, ponieważ zrobił to na własnej konferencji. Nie wszyscy jednak załapali się na konferencje. Reszta osób, która nie mogły uczestniczyć w imprezie Samsunga, mogła zobaczyć nowy sprzęt właśnie na targach.

 


Sony zaimponował nas Z1 czyli następną kultowej serii Z. Telefon posiada 5 calowy wyświetlacz zamknięty w aluminiowej obudowie obustronnie pokrytej szkłem hartowanym. Jak jego poprzednicy jest wodoodporny i kurzoodporny.
LG zaprezentował nam LG G2, czyli odpowiedź producenta na konkurencje. Smartfon na tle innych wyróżniać się ma swoją cienką i smukłą obudowę oraz aparatem 13 Mpx.

 

Całej imprezie była przemyślana i innowacyjne. Kolejna dawka nowego elektronicznego sprzętu czeka nas na MWC, który odbędzie się w lutym 2014 roku w Barcelonie.

 

 

Źródło

Podobne tech nowinki

Komentarze